© Povilas Daugis
Privatus interjeras
Akmenytė
Autorius(-iai): Povilas Žakauskas, „HEIMA architects“
Plotas: 80 kv. m
Adresas: Akmenytės g., Akmenytės kaimas, Vilniaus raj.
Pirma užduotis, kurią reikia išdirbti, kuriant interjerą – tai teisingai išplanuoti erdves. Šiame 80 kv. m name ypatingai svarbu patalpas sudėlioti kuo racionaliau, kad kiekvienas užimtas grindų plotas turėtų pagrįstą paskirtį ir būtų tinkamai naudojamas gyvenime ir buityje. Interjere naudojamos natūralios medžiagos – medis, betonas. Kadangi už lango atsiveria miškas ir gamta, medžio motyvai naudojami ne tik sienų apdailai, bet ir baldų fasadams. Grindys paliekamos betoninės, kaip atsvara ir neutrali masė medžio akcentams. Virtuvėje lubos taip pat yra medinės, kurios pratęsiamos ir į terasos erdvę.
Decent spaces play the key role when creating such interior. In this 80 sq. m. family house, every single square centimeter must serve it‘s inhabitants' everyday needs and be as utilitarian as possible. Interior mainly consists of natural surfaces, such as concrete, wood and glass. Trees and natural surroundings visible through most of the windows determined that wood or veneer surfaces are used for furniture, doors and some wall finishing. Concrete floor works as a background for freestanding wooden objects or plank walls. Ceiling over the kitchen area is also covered with planks, so it forms a continuation from the outside terrace ceiling.
2balsų
Balsuoti
Visi dalyviai Konkurso reglamentas
Konkurso komisijos nariai

Dizainerė Asha Sairam, architektūros studija „Studio Lotus“, Indija

Architektas Julien Woycinkiewicz, studija „Woycinkiewicz + Héron“, Prancūzija

Dizainerė Priya Jindal, architektūros studija „Studio Lotus“, Indija

Interjero ir objektų dizaineris Edward van Vliet, „Studio Edward van Vliet“, Olandija

Vittorio Peretto, kraštovaizdžio architektas, studija „Hortensia", Italija

dailininkė Nomeda Marčėnaitė

Ilze Rukšāne, kraštovaizdžio architektė, erdvių ir miestų projektuotoja. Privačių bei viešųjų erdvių ateljė ALPS partnerė, Latvija
Generalinis rėmėjas

Rėmėjai

Partneriai


Informaciniai partneriai